KAYIT – KONAKLAMA

OTEL KATALOĞUNU İNDİR

 
 
 
 

KAYIT OL

Hesap Adı LİTERATUR TURİZM YAPIMCILIK YAYINCILIK DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Banka Adı KUVEYT TÜRK BANKASI
Hesap Numarası
I BAN Numarası ₺: TR54 0020 5000 0087 0387 4000 01
SWIFT kodu

Kongre Kayıt Ücretine Dahil Olan Hizmetler;

Bilimsel Toplantılara Katılım, Kongre Malzemelerini içermektedir.

Yukarıdaki kayıt ücretleri katılımcıların kongre otelinde konaklamaları durumunda geçerli olup, konaklama yapmayan katılımcılara otel “dış katılım” ücreti olarak günlük 100€ ilave edilecektir. Fiyatlara KDV dahil değildir.

Kayıt ücretinin, aşağıda belirtilmiş hesap numarasına yatırılması ve ödemeye dair belgenin toplantı organizasyon sekretaryasına faks ya da e-posta kanalıyla gönderilmesi gerekmektedir.

Konaklama Ücretine Dahil Olan Hizmetler;

Yukarıda yer alan paket fiyatlar 21/11/ 2019 giriş ve 24/11/ 2019 çıkış olmak üzere 3 gece her şey dahil konaklamayı içermektedir. Fiyatlara KDV dahil değildir.

Konaklama paket ücretinin, aşağıda belirtilmiş hesap numarasına yatırılması ve ödemeye dair belgenin toplantı organizasyon sekretaryasına faks ya da e-posta kanalıyla gönderilmesi gerekmektedir.

Dış katılımcı ücreti, kişi başı: 100€ + %18 KDV’dir. (Kongre otelinde konaklamayan katılımcılardan tahsil edilecektir. Fiyata 08:00-18:00 arası otel faaliyetlerinin kullanımı dahildir.)

Dış Katılım Bedeli

Kongrenin tüm konaklama işlemlerinin LİTERATUR TURİZM A.Ş. aracılığı ile yapılması zorunludur. Kongre otellerinde konaklama alınmaması ya da konaklamanın LİTERATUR TURİZM A.Ş. aracılığıyla yapılmaması durumunda kayıt ücretine günlük paket 100€ + %18 KDV dış katılım bedeli eklenecektir. Dış katılım bedelinin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamayacağından ödemenin kayıt ile birlikte tamamlanmasını önemle rica ederiz. Konaklamayan misafirler için uygulanacak olan dış katılım ücretine, bilimsel oturum günlerinde öğle yemekleri, kahve molaları, dâhil olup KDV hariçtir.

Dış Katılım Ücreti Nedir?

Her şey dâhil sistemde çalışan otellerde otel konsepti dâhilinde kongre aktiviteleri süresince tüm bar ve restoranlarda yiyecek ve içecek servisleri ücretsiz sağlanmaktadır. Bu nedenle otele girişlerde kimlik kontrolü yapılmakta ve acente aracılığı ile kongre otellerinde konaklama yapılmaması durumunda hizmetlerin karşılığı olarak otel tarafından dış katılım ücreti alınmaktadır. Bedelin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamamaktadır.

Dış katılım ücretine kayıt türü ayırmaksızın tüm katılımcı ve firma temsilcileri tabiidir. Ödemenin kongre öncesinde tamamlanması gerekmektedir.

Firma Temsilcisi Konaklama ve Dış Katılım Ücretleri

Kongremize stant ile katılım gösteren firmalar için firma temsilcisi kaydına dış katılım veya konaklama dâhil değildir. Bunun dışında kongreye katılan tüm firma temsilcileri kayıt veya dış katılım ücretine tabii olduğunu önemle hatırlatmak isteriz.

İptal / İade Şartları

Tüm iptal talepleri LİTERATUR TURİZM YAPIMCILIK YAYINCILIK DANIŞMANLIK SAN. VE TİC. A.Ş. ’ne yazılı olarak bildirilmelidir.

31/05/2019 tarihinden önce yapılan iptal talebinde, yatırılmış bulunan ücretin %10 banka masrafları kesildikten sonra iade edilecektir.

01/06/2019 tarihinden sonra yapılacak iptallerde herhangi bir iade yapılmayacaktır.

31/10/2019 tarihinden sonra sadece isim değişiklikleri kabul edilecektir.

Bütün iadeler kongre sonrasında yapılacaktır.

 
× Size nasıl yardımcı olabiliriz?