Değerli Meslektaşlarım,

20-22 Eylül 2019 tarihleri arasında Şanlıurfa’da düzenlenecek olan “Uluslararası Ozon Terapide Yenilikler Kongresi” ne sizleri davet etmekten onur duymaktayım.

Bu alanda yaptıkları akademik çalışmalarla dünyaca tanınan üç ozon tedavisi mentorundan oluşan bilim kurulu tarafından tıp doktorlar ve diş hekimleri için düzenlenecek olan bu kongrenin amacı, size yeni teknikler ve uygulamaları tanıtarak bilginizi güncellemek ve ayrıca günlük uygulamalarınızda ozon tedavisinin güvenli ve etkili kullanımı için uluslararası kabul görmüş protokoller sağlamaktır.

Eğer, daha önce ozon tedavisi ile tanışmamışsanız; ya da ozonla ilgili bilgi ve becerilerinizi arttırmak istiyorsanız, bu sizin için doğru zaman… Dünyaca tanınan uluslararası Ozon terapisti bilim insanları olarak hasta tedavisinde yeni bir era ile tanışmanız için burada olacağız. Bu kongre ozon terapinin biokimyasal, immünolojik ve fizyolojik etkilerinin öğrenilmesinin yanı sıra; güvenli ve etkili ozon kullanımı kılavuzları yardımı ile bu tedavi ve klinik uygulamalarındaki yeni yaklaşımların sizlere sunulması açısından çok faydalı olacaktır.

Bu kongreyi “Peygamberler Şehri” olarak adlandırılan önemli bir tarihi şehir Şanlıurfa’da yapmaya karar verdik. 2019 yılı, “Göbekli Tepe Yılı – Dünyanın İlk Tapınağı?” olarak ilan edildi. Göbekli Tepe, dünyanın en önemli arkeolojik alanlarından biri. 1990’lardaki bu çarpıcı 10.000 yıllık sitenin keşfedilmesi arkeolojik dünya ve ötesinde şok dalgaları yaydı, bazı araştırmacılar onun İncil’deki “İncil Bahçesi”nin yeri olduğunu iddia etti. Dünyanın belki de en eski tapınağı Göbekli Tepe’deki birçok heykel ve megalitik mimari örneği çömlekçilik, metalurji, yazının icadı, çark ve tarımın başlangıç yeri oluşturduğunu göstermektedir. Bu yüzden kongremizi Şanlıurfa’da düzenleyerek katılımcılarımızında Göbekli Tepe’nin bu tarihi ve kültürel atmosferini yaşamalarını istedik.

Kongreye kaydolmak, kongre kapasitesi ve ücretini öğrenmek için lütfen kongre web sitesini www.ozonterapikongresi.com ziyaret ediniz.

Kongre organizatörü ile tüm sorularınız için info@litera-tur.com ve GSM : 05524180008 üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sizleri Şanlıurfa’da “Uluslararası Ozon Terapide Yeni Yaklaşımlar Kongresi”nde görmeyi dört gözle bekliyoruz!

Kongremize katılımınız ile hem sizin, hem de hastalarınızın fayda görmesini dileriz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Arzu İrban, MD, DESA
Kongre Başkanı

× Yardım?