Kongre Davetiyesi Alın

Bu formda bulunan tüm maliyetler, KDV dahil olarak gösterilmiştir.

Kongre Katılım Ücretleri

Kongre Katılım bedeli, 1.500 TL + %18 KDV ‘dir.

Katılımcı Türü31/08/2019
tarihine kadar
01/09/2019
tarihinden sonra
Yarım Pansiyon
Tek Kişilik Oda
850 TL950 TL
Yarım Pansiyon
Çift Kişilik Oda kişi başı
650 TL750 TL
Dış Katılımcı
(Konaklamasız)
350 TL 450 TL
Refakatçi Konaklama 650 TL 750 TL

Konaklama: Nevali Hotel, Şanlıurfa

Etrafındaki tarihi cazibe merkezleri ile şehrin odak noktasında konforlu odalarda güne dinlenmiş olarak kalkacaksınız.

Kongrenin yapılacağı ferah toplantı odası ile rahat bir şekilde sunumlarınızı paylaşabileceksiniz.

Konaklama Ücretine Dahil Olan Hizmetler

Aşağıda yer alan paket fiyatlar 20/09/2019 giriş ve 22/09/2019 çıkış olmak üzere 2 gece Yarım Pansiyon konaklamayı içermektedir.

Konaklama paket ücretinin, satın alım talebi sonunda bildirilen hesap numarasına yatırılması ve ödemeye dair belgenin toplantı organizasyon sekretaryasına info@litera-tur.com adresine e-posta kanalıyla gönderilmesi gerekmektedir.

Dış katılımcı ücreti, kişi başı 350 TL + KDV’dir. Kongre otelinde konaklamayan katılımcılardan tahsil edilecektir. Fiyata 08:00-18:00 arası otel faaliyetlerinin kullanımı dahildir.

Kongre Kayıt Ücretine Dahil Olan Hizmetler

Bilimsel Toplantılara Katılım, Kongre Malzemelerini içermektedir.

Yukarıdaki kayıt ücretleri katılımcıların kongre otelinde konaklamaları durumunda geçerli olup, konaklama yapmayan katılımcılara otel “dış katılım” ücreti olarak 350 TL + KDV ilave edilecektir.

Kayıt ücretinin, aşağıda belirtilmiş hesap numarasına yatırılması ve ödemeye dair belgenin toplantı organizasyon sekretaryasına info@litera-tur.com adresine e-posta kanalıyla gönderilmesi gerekmektedir.

Dış Katılım Bedeli

Kongrenin tüm konaklama işlemlerinin LİTERATUR TURİZM YAPIMCILIK YAYINCILIK DANIŞMANLIK SAN. VE TİC. A.Ş. aracılığı ile yapılması zorunludur.

Kongre otellerinde konaklama alınmaması ya da konaklamanın LİTERATUR TURİZM YAPIMCILIK YAYINCILIK DANIŞMANLIK SAN. VE TİC. A.Ş. aracılığıyla yapılmaması durumunda kayıt ücretine 350 TL + KDV dış katılım bedeli eklenecektir.

Dış katılım bedelinin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamayacağından ödemenin kayıt ile birlikte tamamlanmasını önemle rica ederiz. Konaklamayan misafirler için uygulanacak olan dış katılım ücretine, bilimsel oturum günlerinde öğle yemekleri, kahve molaları, dâhil olup KDV hariçtir.

Dış Katılım Bedeli Nedir?

Otel konsepti dahilinde kongre aktiviteleri süresince tüm bar ve restoranlarda yiyecek ve içecek servisleri ücretsiz sağlanmaktadır. Bu nedenle otele girişlerde kimlik kontrolü yapılmakta ve acente aracılığı ile kongre otellerinde konaklama yapılmaması durumunda hizmetlerin karşılığı olarak otel tarafından dış katılım ücreti alınmaktadır. Bedelin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamamaktadır.

Dış katılım ücretine kayıt türü ayırmaksızın tüm katılımcı ve firma temsilcileri tabiidir. Ödemenin kongre öncesinde tamamlanması gerekmektedir.

Firma Temsilcisi Konaklama ve Dış Katılım Ücretleri

Kongremize stant ile katılım gösteren firmalar için firma temsilcisi kaydına dış katılım veya konaklama dâhil değildir. Bunun dışında kongreye katılan tüm firma temsilcileri kayıt veya dış katılım ücretine tabii olduğunu önemle hatırlatmak isteriz.

İptal / İade Koşulları

Tüm iptal talepleri LİTERATUR TURİZM YAPIMCILIK YAYINCILIK DANIŞMANLIK SAN. VE TİC. A.Ş. ’ne yazılı olarak bildirilmelidir.

31/07/2019 tarihinden önce yapılan iptal talebinde, yatırılmış bulunan ücretin %10 banka masrafları kesildikten sonra iade edilecektir.

01/08/2019 tarihinden sonra yapılacak iptallerde herhangi bir iade yapılmayacaktır.

01/08/2019 tarihinden sonra sadece isim değişiklikleri kabul edilecektir.

Bütün iadeler kongre sonrasında yapılacaktır.

× Yardım?